Ukrainian English Polish


Відзначення 203-ої річниця від дня народження Т.Г. Шевченка на Конотопщині

Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, котрий усе життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню.

У с. Шевченкове за участі очільника Конотопської районної ради Анатолія Боярчука, голови районної державної адміністрації Миколи Горбенка, керівника ПАТ «Радгосп «Шевченківський» Миколи Зінченка, Шевченківського сільського голови Миколи Ступака, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатів, школярів, громадськості відбулись районні урочистості з нагоди 203-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Шануючи Кобзаря, присутні вклонилися йому до землі за його безсмертне слово, за леліяння рідної мови, за віру, за надію, що над Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі й добробуту, та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.У виконанні жіночого вокального ансамблю Шевченківського сільського клубу пролунали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий».

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна і народ український. Пам’ятаймо його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною.

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus