Відзначення 203-ої річниця від дня народження Т.Г. Шевченка на Конотопщині

Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, котрий усе життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню.

У с. Шевченкове за участі очільника Конотопської районної ради Анатолія Боярчука, голови районної державної адміністрації Миколи Горбенка, керівника ПАТ «Радгосп «Шевченківський» Миколи Зінченка, Шевченківського сільського голови Миколи Ступака, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатів, школярів, громадськості відбулись районні урочистості з нагоди 203-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Шануючи Кобзаря, присутні вклонилися йому до землі за його безсмертне слово, за леліяння рідної мови, за віру, за надію, що над Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі й добробуту, та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.У виконанні жіночого вокального ансамблю Шевченківського сільського клубу пролунали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий».

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна і народ український. Пам’ятаймо його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus