Очільники місцевих рад Конотопщини обговорили нагальні питання життєдіяльності регіону

Однією з тем робочої наради з селищним та сільськими головами Конотопського району стало забезпечення населених пунктів якісною питною водою.

Також учасники заходу розглянули стан проведення в районі весняної призовної кампанії на строкову службу та набору військовослужбовців на службу за контрактом до лав збройних сил України. Активно обговорено й питання паспортизації та ведення реєстру територіальних громад, міжміських автобусних перевезень пасажирів, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в рамках закону про зайнятість населення.

З метою координації реалізації молока та цін на нього в селах Конотопського району запропоновано головам сільських рад ініціювати створення на закріплених територіях громадських об’єднань (спілок) громадян-власників корів. Голова районної ради Анатолій Боярчук вкотре наголосив, що відносини між заготівельником і здавачем молока повинні будуватись виключно в правовому полі, з дотриманням вимог чинного законодавства та  закріплені договором, тільки тоді селяни будуть відчувати себе юридично захищеними.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus