Очільники місцевих рад Конотопщини обговорили нагальні питання життєдіяльності регіону

Однією з тем робочої наради з селищним та сільськими головами Конотопського району стало забезпечення населених пунктів якісною питною водою.

Також учасники заходу розглянули стан проведення в районі весняної призовної кампанії на строкову службу та набору військовослужбовців на службу за контрактом до лав збройних сил України. Активно обговорено й питання паспортизації та ведення реєстру територіальних громад, міжміських автобусних перевезень пасажирів, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в рамках закону про зайнятість населення.

З метою координації реалізації молока та цін на нього в селах Конотопського району запропоновано головам сільських рад ініціювати створення на закріплених територіях громадських об’єднань (спілок) громадян-власників корів. Голова районної ради Анатолій Боярчук вкотре наголосив, що відносини між заготівельником і здавачем молока повинні будуватись виключно в правовому полі, з дотриманням вимог чинного законодавства та  закріплені договором, тільки тоді селяни будуть відчувати себе юридично захищеними.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus