Орден "За мужність" - учаснику АТО та інші події 15 сесії Конотопської районної ради

Відкривши пленарне засідання 15 сесії Конотопської районної ради 7 скликання під виконання Державного Гімну України, голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, а також очільник районної державної адміністрації Микола Горбенко спільно з військовим комісаром Конотопського ОМВК Романом Радіоненком під оплески залу вручили учаснику АТО Дмитру Лисенку державну нагороду України - орден "За мужність" III ступеня.

Основними питаннями порядку денного сесії були звіт голови районної ради Анатолія Боярчука про свою діяльність, публічний звіт голови Конотопської районної державної адміністрації Миколи Горбенка про виконання програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень, інформації керівників правоохоронних органів про стан законності та заходи її зміцнення і про стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної безпеки і порядку в Конотопському районі, а також звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та районного бюджету за 2016 рік.

Підсумовуючи роботу, голова районної ради Анатолій Боярчук констатував, що рада працювала плідно – зроблено немало. Затверджуючи програми, які визначають основні напрямки подальшого розвитку району, та вирішуючи проблеми, що турбують жителів району, депутати сформувалися як єдина команда. І, як єдиний організм, плідно співпрацюють з райдержадміністрацією, селищною та сільськими радами, керівниками сільськогосподарських підприємств, забезпечуючи умови для сталого розвитку сільських територій. Очільник району окреслив основні напрямки для роботи на 2017 рік, відзначивши, що діяльність районної ради і в подальшому буде спрямована на ефективне розв’язання нагальних проблем жителів Конотопського району.

Депутати взяли до відома звіти керівників району та інформації керівників правоохоронних органів, затвердили звіти про хід виконання програмисоціально-економічного розвитку району та районного бюджету за 2016 рік, внесли зміни до головного фінансового документа на 2017 рік.

На сесії розглянули низку питань з прийняття і передачі міжбюджетних трансфертів у 2017 році на галузь освіти, медичну сферу, соціальний захист та внесли відповідні зміни до окремих районних програм. Депутати прийняли рішення з земельних питань. Надали згоду на оренду та реконструкцію частини будівлі в с. В’язове для розміщення відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району.

Реагуючи на численні звернення громадян Конотопського району, з метою підтримки та захисту індивідуальних господарств сільських жителів, зняття соціальної напруги серед населення, враховуючи ситуацію, яка склалася довкола закупівельних цін на молоко, депутати Конотопської районної ради ініційовали звернення керівників країни та народних депутатів України від Сумщини щодо врегулювання закупівельних цін на молоко.

Ще одне звернення «Щодо заборони посадки-висадки пасажирів по станції Конотоп» районні депутати адресували Прем’єр-міністру України, міністру інфраструктури України, голові правління ПАТ «Українська залізниця» з проханням вжити усіх можливих заходів щодо відновлення посадки/висадки пасажирів на станції Конотоп на пасажирських потягах № 6/5 Київ-Москва, № 24/23 Одеса-Москва та № 55/90-89/55 Хмельницький/ Жмеринка-Москва, яка була заборонена з 1 жовтня 2016 року.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 23 лютого 2017, 14:11

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube