Благодійна виставка-аукціон робіт Ірини Ніколаєнко – в адмінбудинку Конотопської РДА

У фойє адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації за підтримки очільника районної ради Анатолія Боярчука і голови райдержадміністрації Миколи Горбенка відбулась благодійна виставка-аукціон робіт Ірини Ніколаєнко.

Народилася Ірина у 1975 році у селі Курилівка Конотопського району. Так склалося, що з дитинства вона прикута до ліжка. Знайшовши порятунок у вишиванні, молода жінка створює справжні шедеври, що заворожують своєю чистотою і чарівністю, зачаровують своєрідною гамою кольорів. Серед них - чудові картини на тематику «символи року», релігійні сюжети, квіти, тварини, в яких вона втілює яскраві творчі задуми. Неодноразово художні витвори особливої майстрині, представлені на виставках, відзначалися грамотами.

Активну участь у заході разом з керівниками району взяли депутати районної ради, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації. Усі бажаючі з захопленням та задля надання допомоги людям з особливими потребами ознайомились і придбали роботи майстрині.

Виручені кошти були особисто передані Ірині Ніколаєнко для подальшого розвитку її талановитих здібностей.

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus