Благодійна виставка-аукціон робіт Ірини Ніколаєнко – в адмінбудинку Конотопської РДА

У фойє адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації за підтримки очільника районної ради Анатолія Боярчука і голови райдержадміністрації Миколи Горбенка відбулась благодійна виставка-аукціон робіт Ірини Ніколаєнко.

Народилася Ірина у 1975 році у селі Курилівка Конотопського району. Так склалося, що з дитинства вона прикута до ліжка. Знайшовши порятунок у вишиванні, молода жінка створює справжні шедеври, що заворожують своєю чистотою і чарівністю, зачаровують своєрідною гамою кольорів. Серед них - чудові картини на тематику «символи року», релігійні сюжети, квіти, тварини, в яких вона втілює яскраві творчі задуми. Неодноразово художні витвори особливої майстрині, представлені на виставках, відзначалися грамотами.

Активну участь у заході разом з керівниками району взяли депутати районної ради, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації. Усі бажаючі з захопленням та задля надання допомоги людям з особливими потребами ознайомились і придбали роботи майстрині.

Виручені кошти були особисто передані Ірині Ніколаєнко для подальшого розвитку її талановитих здібностей.

 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube