У Конотопі вітали військовослужбовців 58 окремої мотопіхотної бригади ЗСУ з днем її заснування

16 лютого в будинку культури «Зоряний» відбулись урочистості з нагоди святкування другої річниці з дня заснування 58-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ .

Участь у заходах узяли очільникКонотопської районної ради Анатолій Боярчук, голова районної державної адміністрації Микола Горбенко, народний депутат України Ігор Молоток, голова Микола Клочко та заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош, міський голова м. Суми Олександр Лисенко, керівники міста, військовослужбовці, ветерани, духовенство, молодь.

Утворений два роки тому для посилення протидії української армії військовій агресії Росії бойовий підрозділ Збройних Сил України сьогодні має у своєму складі три мотопіхотних батальйони, які розміщені на території області. За час проведення антитерористичної операції бійці 58 окремої мотопіхотної бригади побували в найгарячіших точках Сходу держави, з честю і гідністю виконували військовий обов’язок, захищаючи державні рубежі та спокій мирних громадян.

В офіційній частині високопосадовці привітали військовослужбовців і відзначили їх важливість у бойовому потенціалі української армії. Найкращих нагородили грамотами, подяками, пам’ятними знаками, цінними подарунками – за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення другої річниці з дня заснування 58-ї ОМПБР.

Від імені вдячних жителів Конотопського району очільники краю Анатолій Боярчук і Микола Горбенко висловили подяку захисникам України та вручили військовослужбовцям плазмовий телевізор. Подяка оголошено військовому оркестру 58-ї ОМПБР Збройних Сил України.

«Військовослужбовці Збройних Сил України завжди з честю виконували свій обов'язок, захищаючи територіальну цілісність Батьківщини. Належна соціальна підтримка військовослужбовців - учасників АТО – один з пріоритетних напрямів роботи влади сьогодні. Держава - в неоплатному боргу перед кожним воїном, що боронив територіальну цілість нашої держави, і ми робимо все можливе, аби наші бійці відчували надійний тил і допомогу», - констатував голова районної ради Анатолій Боярчук.

Урочистості продовжилися яскравим святковим концертом. Музика та патріотичні пісні, що лунали зі сцени, не залишили байдужим жодного в залі, наповнюючи серце й душу кожного з гостей, учасників, ведучих гордістю й любов’ю за рідний край, за єдину Батьківщину.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube