«Одвічний біль»: конотопці вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого на меморіалі пам’яті воїнам-афганцям у Конотопі відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

У парку воїнів-інтернаціоналістів традиційно зібралися представники влади, воїни-інтернаціоналісти, рідні загиблих, громадськість, духовенство, аби віддати данину пам’яті всім, хто виконував військовий обов’язок на території інших держав. Під час мітингу-реквієму очільник Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, голова районної державної адміністрації Микола Горбенко та громадськість міста й району вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять за полеглими в боротьбі за мир Героями.

У каплиці в ім'я святого благовірного князя Олександра Невського відслужили літію за загиблими воїнами.

До підніжжя монумента учасники зібрання поклали живі квіти як знак вічної скорботи й пам’яті про героїзм та відвагу молодих хлопців, які з честю виконали воїнський обов’язок і бойовий наказ Батьківщини за її межами.

«Ви - взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу!», - звертаючись до присутніх воїнів-інтернаціоналістів зі словами щирої вдячності за виявлений героїзм та безстрашність, наголосив керівник району Анатолій Боярчук.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube