Конотопський район підтримує Авдіївку

Конотопський район почав надавати допомогу українській армії та співвітчизникам на сході країни з перших же днів російської агресії. Сільські громади, земляки-волонтери постійно направляють усі необхідні речі на схід країни.

1 лютого за ініціативи очільника Конотопської районної ради Анатолія Боярчука та голови райдержадміністрації Миколи Горбенка район долучився до збору гуманітарної допомоги для мешканців міста Авдіївка, яке постраждало від обстрілів терористів, що призвело до численних людських жертв та руйнування інфраструктури.

Засоби обігріву, електрогенератори, пальне, теплі речі, продукти харчування, засоби гігієни – це не повний список того, що зараз потребують жителі Авдіївки після атак проросійських терористів.

«Конотопський район завжди простягає руку допомоги людям, які цього потребують. Висловлюємо подяку працівникам установ, селищному і сільським головам, керівникам підприємств району та сільським жителям за небайдужість та оперативність у наданні допомоги для наших земляків. Ці сумні події в країні об’єднують український народ. Ми переконані, що саме таке єднання дозволить нам перемогти та довести всім, що Україна – єдина країна», – зазначив голова районної ради Анатолій Боярчук.

Сформований гуманітарний вантаж уже поїхав до тих, хто його так сильно зараз потребує.

Також читайте: