«Правова просвіта молоді як перешкода для корупції» - семінар для молоді Конотопщини

1 лютого в Конотопському районі відбувся інформаційно-мотиваційний семінар «Правова просвіта молоді Сумщини як перешкода для корупції» для молоді Конотопського району в рамках проекту «Вчимося жити без корупції!»

Реалізується він Місцевим осередком Міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні,

У семінарі також взяли участь очільники районної ради Анатолій Боярчук та райдержадміністрації Микола Горбенко, директор Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Муха, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний і сільські голови.

За словами голови осередку Міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області Дмитра Мальцева, «мета цього проекту – виховання антикорупційної свідомості у жителів області для подолання корупції у суспільстві. Діяльність організації спрямована на сприяння правоохоронним органам та органам державної влади України у сфері боротьби з корупцією та тіньовою економікою, а також захист законних, соціальних, економічних та інших інтересів громадян».

Учасники заходу заслухали лекції відповідного змісту, переглянули тематичний відеоролик. Також у ході семінару розповсюджено друковані матеріали, виготовлені в рамках проекту для розміщення на робочих та інших доступних місцях.  

Кожен з учасників семінару в роздатковому матеріалі отримав законодавче визначення термінів, пов’язаних з корупцією, визначення за що і в якому обсязі передбачено відповідальність за правопорушення, пов’язані з корупцією у вигляді повного тексту відповідних статей законодавства зі змінами на день проведення заходу, повний перелік основних нормативно-правових актів міжнародного та національного антикорупційного законодавства.

Учасники семінару поглибили свої знання та навички щодо профілактики та попередження корупційних правопорушень

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube