Казкове дійство подарувало щасливі миті дітворі Конотопського району

Веселим дитячим гамором та сміхом наповнився по-сучасному відремонтований і обладнаний районний будинок культури в с. Попівка. Тут для дітвори 28 грудня проходило районне Новорічне театралізоване дійство "Казка для усіх, хто вірить у дива".

Як мали нагоду пересвідчитись маленькі і юні глядачі з сіл району, в цьому затишному й по-сучасному оновленому будинку культури вирує на повну силу змістовне і креативне театральне життя, і новорічна вистава, яку підготували працівники відділу культури.

Юні конотопці були вражені естетикою виступу і зачаровано дивились, як на сцені розгортались казкові новорічні події. Глядачі щиро переживали за головних казкових героїв, завмирали від захоплення і вибухали веселим сміхом, а після казкового дійства бурхливими оплесками щиро дякували виконавцям за подаровану зустріч з казкою.

З Новим роком та Різдвом Христовим дітвору привітало керівництво Конотопського району. Вони бажали юним жителям району зростати здоровими, мирного неба та здійснення мрій і задумів у новому році, успіхів у навчанні, нових досягнень і перемог, а головне - пронести через увесь рік віру у всеперемагаючу силу добра.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube