Ukrainian English Polish


Солодке свято від Святого Миколая–Чудотворця на Конотопщині

З особливим шануванням в Україні завжди відзначається свято Святого Миколая–Чудотворця. З нагоди свята керівники Конотопського району привітали маленьких громадян із початком Новорічно-Різдвяних свят.

Для дітей пільгових категорій Конотопського району, за сприяння очільника Анатолія Боярчука та депутатів районної ради, голови райдержадміністрації Миколи Горбенка і меценатів проведені святкові вогники.

Малеча з великим нетерпінням очікувала на дивовижне свято. Цієї чудової зимової днини діти з захопленням взяли участь у святкових хороводах, конкурсах, вікторинах, які підготували працівники структурних підрозділів РДА та районної бібліотеки. На свято до дітей завітали казкові герої – Святий Миколай, ангели, феї, чорти. І, звісно, дорослі подбали, аби на святі були різні смаколики, які найбільше полюбляє дітвора, та подарунки.

Пісні, ігри й забави поєднали учасників дійства в єдиний дружній колектив, де панували дитячий сміх та радість.

Емоційним, веселим, з піснями й святковими віршуваннями було цьогорічне свято Миколая. 

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus