Конотопці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У День ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС керівництво Конотопського району, депутати, чорнобильці, родичі загиблих героїв Чорнобиля, керівники підприємств, установ вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам'ятника ліквідаторам катастрофи.

За мужність і героїзм, вагомий особистий внесок у справах захисту українського народу від наслідків найбільшої техногенної катастрофи сучасності керівництво Конотопського району нагородило героїв пам’ятними медалями. На адресу цих сміливих людей пролунало чимало теплих та приємних слів, подяк за відвагу та активну громадську позицію, адже їх самовідданість є гарним прикладом для наслідування підростаючому поколінню.

Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а священнослужителі провели поминальний молебень.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus