Ukrainian English Polish


Конотопці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У День ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС керівництво Конотопського району, депутати, чорнобильці, родичі загиблих героїв Чорнобиля, керівники підприємств, установ вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам'ятника ліквідаторам катастрофи.

За мужність і героїзм, вагомий особистий внесок у справах захисту українського народу від наслідків найбільшої техногенної катастрофи сучасності керівництво Конотопського району нагородило героїв пам’ятними медалями. На адресу цих сміливих людей пролунало чимало теплих та приємних слів, подяк за відвагу та активну громадську позицію, адже їх самовідданість є гарним прикладом для наслідування підростаючому поколінню.

Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а священнослужителі провели поминальний молебень.

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus