Благодійна виставка-продаж витворів мистецтва людей з обмеженими фізичними можливостями - на Конотопщині

Під головуванням Анатолія Боярчука відбулася 12 сесія Конотопської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання були урочисто нагороджені медалями «За вірність національній ідеї» за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, за зразкову дисципліну, вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України та з нагоди 25-річчя Дня Збройних Сил України голова Конотопської райдержадміністрації Микола Горбенко та генеральний директор ТОВ «Вітчизна» Сергій Чижик.  

Потім депутати розглянули питання передачі трансфертів по освітянській галузі і соціальній сфері та внесли відповідні зміни до окремих районних програм, зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та районного бюджету на 2016 рік. Також затвердили програму розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017-2018 роки.  

Заслухавши доповідачів та всіх бажаючих виступити, з усіх питань депутати районної ради прийняли відповідні рішення.

Цього ж дня в фойє адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації за підтримки районних керманичів Анатолія Боярчука та Миколи Горбенка відбулась благодійна виставка-продаж витворів мистецтва людей з обмеженими фізичними можливостями, приурочена Міжнародному дню інвалідів.

Активну участь у заході разом з керівниками району взяли депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації.

Усі бажаючі з захопленням ознайомились та задля надання допомоги людям з особливими потребами  придбали полотна відомих у Конотопському районі і за його межами художниці Валентини Івашко з села Гамаліївка, а також фотографічні роботи з фотовиставки «Під крилом метелика» 19-річної фотохудожниці Ірини Загорної, уродженки села Великий Самбір.

Як сказав Анатолій Боярчук, благодійні акції влаштовуються для того, щоб привернути увагу людей до тих проблем, з якими стикаються інші, мета кожної - різна, але результат направлений на допомогу. «Ця акція не є винятком. Дякуємо всім, хто відгукнувся на добру справу та зробив свій внесок у підтримку людей з обмеженими фізичними можливостями»,- відзначив очільник району.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube