Жителі Конотопського району долучилися до загальноукраїнської акції "Засвіти свічку"

У Конотопському районі вшанували пам’ять жертв геноциду українського народу - Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, відбулися відповідні заходи, зокрема покладання квітів, вінків і тематичних композицій до пам’ятних знаків та місць поховань жертв голодоморів і вшанування їх пам’яті.

У церемонії в селі Попівка взяли участь керівництво Конотопського району, сільський голова Попівської сільської ради, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники підприємств, організацій та служб району, священнослужителі, школярі, громадськість. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять по померлим у роки голодоморів. Після мітингу до пам’ятного знаку лягли колоски пшениці з кетягами калини, запалено свічки пам’яті і скорботи та відправлено панахиду за невинно загиблими жертвами геноциду. 

У закладах освіти та культури організовані книжково-ілюстративні виставки «Голодомор не зламав», «Не згасни, свічко пам’яті», «Пам'ятай жертв Голодомору», «Час, зупинись. Люди, слухайте», онлайн-перегляди «Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літав» тощо.   

У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів 26 листопада в Конотопському районі приспустили Державні Прапори України, о 16.00 годині жителі Конотопського району долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу - Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні та загальноукраїнської акції "Засвіти свічку".

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus