Урочистості до Дня працівників сільського господарства на Конотопщині

Напередодні Дня працівників сільського господарства в приміщенні адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди вшанування працівників цієї галузі, в яких узяли участь керівництво районної ради, райдержадміністрації, керівники і працівники сільськогосподарських та фермерських господарств, спеціалісти районних служб, ветерани сільськогосподарського виробництва.

Під час урочистої частини голова районної ради Анатолій Боярчук дав високу оцінку роботі агропромислового комплексу Конотопщини, праці кожного аграрія.

«Аграрії нашого краю люблять і добре дбають про землю, яка віддячує їм сторицею. Приємно, що в цій залі люди, які працюють на землі, вирощують хліб, розвивають тваринництво і все роблять для того, щоб сьогодні села жили і розквітали. Аграрний сектор завжди був пріоритетним для Конотопського району» – зазначив Анатолій Васильович.

З нагоди Дня працівників сільського господарства грамотами та подяками від імені народного депутата України Андрія Деркача, обласної влади, районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю, активну участь у досягненні спільної мети – сталого економічного і соціального розвитку Конотопського району та забезпечення добробуту його жителів було відзначено кращих працівників сільського господарства.

Гості та учасники свята прослухали гарний концерт за участі учасників художньої самодіяльності Конотопського району, в якому свої таланти демонстрували діти та аматорські колективи.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube