Вітання приймали працівники соціальної сфери Конотопського району

2 листопада відбулися урочисті заходи з нагоди свята працівників соціальної сфери у великій залі Конотопської районної державної адміністрації.

Робітників соціальної сфери району з їх професійним святом привітали очільник районної ради Анатолій Боярчук, голова районної державної адміністрації Микола Горбенко, директор Конотопської міжрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Тарас Омельченко.

Анатолій Боярчук висловив усім працівникам галузі вдячність за нелегку роботу і побажав міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, нових здобутків та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення Конотопського району.

«Ваша праця завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі. Прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є вашою характерною професійною рисою. Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю й повагою людей, яким ви несете тепло, сприяєте у вирішенні життєвих труднощів, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні»,- зазначив у своєму вітанні Анатолій Васильович.

У ході заходу працівники соціальної сфери були нагороджені грамотами народного депутата України Андрія Деркача. Їх вручив депутат Конотопської районної ради Олександр Луговий, який зазначив, що працівники соціальної сфери вносять особливий вклад у соціальний захист і зараз саме на часі супровід сімей, які опинились у скрутних життєвих обставинах, а також відмітив: «Дуже приємно, що народний обранець своїми дієвими вчинками, які направлені на поліпшення соціально-економічного розвитку району підтверджує передвиборні обіцянки, чим заслуговує на повагу сільських жителів Конотопського району».

Відділ культури Конотопської райдержадміністрації порадував усіх присутніх гарним концертом, в якому свої таланти демонстрували діти та аматорські колективи. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube