Ukrainian English Polish


Інформаційно-навчальний семінар «Реформа децентралізації влади в Україні» - на Конотопщині

У приміщенні Конотопської районної державної адміністрації відбувся інформаційно-навчальний семінар «Реформа децентралізації влади в Україні» організований при підтримці Конотопської районної ради та ГО «Центр громадянських ініціатив» спільно з фондом Фрідріха Науманна «За свободу» в Україні.

Участь у семінарі взяли керівники Конотопського району, селищний і сільські голови, депутати обласної, районної, місцевих рад, засоби масової інформації, представники громадських організацій.

Учасники семінару заслухали інформацію голови ЦеГрІн Віталія Загайного на тему: «Реформа місцевого самоврядування: від розробки до впровадження» та репрезентаційний виступ кандидата наук з державного управління Олега Конотопцева на тему: «Об’єднання територіальних громад: нові можливості та умови функціонування».

Доповідачі ознайомили присутніх зі змінами моделей управління в Україні, іноземним досвідом децентралізації влади та витоками реформи децентралізації влади в Україні. Також розглядались питання про перерозподіл повноважень між різними рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, а також – фінансової децентралізації, практичного впровадження реформи.

Підбиваючи підсумки семінару, учасники поділились своїм баченням щодо практичних аспектів об'єднання громад Конотопського району, відзначили актуальність обговорених питань, висловили подяку виступаючим.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 жовтня 2016, 12:46

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus