За добру справу – вдячні від душі у Вирівському навчально-виховному комплексі

Очільник районної ради Анатолій Боярчук особисто проінспектував хід ремонтних робіт у Вирівському навчально-виховному комплексі.

Вирівський НВК має багатолітню історію, побудований у 19 столітті. Це храм науки, спільне надбання не одного покоління.

Освіта є визначальним чинником не тільки в процесі формування та розвитку кожної, окремо взятої особистості, а й держави в цілому. Тож добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Саме за сприяння народного депутата України Ігоря Молотка виділено кошти на виготовлення й встановлення сучасних енергозберігаючих вікон. Робота з їх встановлення ведеться оперативно.

У самому розпалі проходять ремонтні роботи й на харчоблоці, які виконує ПП «СЕРГО».

«У часи реформування сучасної освіти заклад відчуває значну підтримку голови районної ради Анатолія Боярчука, керівників села, депутатів різних рівнів, які допомагають створити комфортні умови для підростаючого покоління патріотів та будівничих нашої державності» - зазначила директор Вирівського НВК Надія Пальчун.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus