Ремонт районного будинку культури – на стадії завершення

Голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук з робочою поїздкою відвідав районний будинок культури, що знаходиться на території с. Попівка, де особисто пересвідчився,як проходять роботи з капітального ремонту.

Слід зазначити, що на капітальний ремонт районного будинку культури з районного бюджету виділено 890 тисяч гривень. Реконструюється фойє та кабінети, капітально відремонтовано глядацький зал та сцену, гурткові кімнати, замінено вікна і двері на енергозберігаючі, облаштовано два санвузли.

Біля будинку культури за кошти Попівської сільської ради завершується встановлення дитячого ігрового майданчика, який функціонуватиме вже за лічені дні.

«Хочеться подякувати всім, хто докладає максимум зусиль, щоб наш районний заклад культури став затишним й привітним», - підсумував голова районної ради Анатолій Боярчук.

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus