Ukrainian English Polish


Ремонт районного будинку культури – на стадії завершення

Голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук з робочою поїздкою відвідав районний будинок культури, що знаходиться на території с. Попівка, де особисто пересвідчився,як проходять роботи з капітального ремонту.

Слід зазначити, що на капітальний ремонт районного будинку культури з районного бюджету виділено 890 тисяч гривень. Реконструюється фойє та кабінети, капітально відремонтовано глядацький зал та сцену, гурткові кімнати, замінено вікна і двері на енергозберігаючі, облаштовано два санвузли.

Біля будинку культури за кошти Попівської сільської ради завершується встановлення дитячого ігрового майданчика, який функціонуватиме вже за лічені дні.

«Хочеться подякувати всім, хто докладає максимум зусиль, щоб наш районний заклад культури став затишним й привітним», - підсумував голова районної ради Анатолій Боярчук.

 

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus