Ukrainian English Polish


Народний депутат допомагає Бочечківській школі Конотопського району

3 жовтня з робочим візитом до Конотопського району завітав народний депутат України Андрій Деркач.

Разом з головою районної ради Анатолієм Боярчуком та головою райдержадміністрації Миколою Горбенком делегація відвідала Бочечківський НВК.

Сьогодні Андрій Леонідович подарував інтерактивну дошку для класу інформатики Бочечківського НВК, а раніше – телевізор для дитячого садка.

Директор Бочечківського НВК Ганна Внучкова від педагогічного колективу та школярів подякувала Андрію Леонідовичу за сприяння зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу.

«Це знак того, що державні обранці не стоять осторонь проблем сільської школи. Їх мета – зрівняти освіту села та міста, зробити так, щоб сільські школярі на рівні з міськими отримували якісну освіту, йшли в ногу з сучасними інтерактивними технологіями. Сподіваємося, що співпраця між сільським учителем та депутатами всіх рівнів буде тісною та плідною», - зазначила Ганна Михайлівна.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus