Народний депутат допомагає Бочечківській школі Конотопського району

3 жовтня з робочим візитом до Конотопського району завітав народний депутат України Андрій Деркач.

Разом з головою районної ради Анатолієм Боярчуком та головою райдержадміністрації Миколою Горбенком делегація відвідала Бочечківський НВК.

Сьогодні Андрій Леонідович подарував інтерактивну дошку для класу інформатики Бочечківського НВК, а раніше – телевізор для дитячого садка.

Директор Бочечківського НВК Ганна Внучкова від педагогічного колективу та школярів подякувала Андрію Леонідовичу за сприяння зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу.

«Це знак того, що державні обранці не стоять осторонь проблем сільської школи. Їх мета – зрівняти освіту села та міста, зробити так, щоб сільські школярі на рівні з міськими отримували якісну освіту, йшли в ногу з сучасними інтерактивними технологіями. Сподіваємося, що співпраця між сільським учителем та депутатами всіх рівнів буде тісною та плідною», - зазначила Ганна Михайлівна.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus