У Конотопському районі відбулося районне спортивне свято

Традиційно у вересні відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, учителів фізичного виховання, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

З нагоди свята в Конотопському районі на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбулися урочисті заходи.

У них узяли участь керівники району, депутати районної ради, керівники сільгосппідприємств, керівництво райдержадміністрації, селищний і сільські голови, громадськість, педагоги, учнівська молодь і діти.

У вітальному слові голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук відзначив: «Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості. Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу конотопського краю. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних нащадків!»  

За надання фінансової допомоги для проведення заходів з фізичної культури та спорту, за активне сприяння та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на селі керівники сільгосппідприємств, селищний і сільські голови, вчителі, спортсмени були нагороджені грамотами.

Відділ культури Конотопської райдержадміністрації порадував всіх присутніх гарним концертом, а змістовну спортивно-розважальну програму підготували учні навчальних закладів Конотопщини.

Приємно відзначити, що район багатий спортивними талантами. Вихідці з району – спортсмени, відомі далеко за межами області, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. З великою честю представляємо їх імена - майстер спорту, рекордсмен з гирьового спорту Юрій Розуменко, капітан футзальної команди ЛТК та член Олімпійської збірної України з футзалу Віталій Дзюба із села Шпотівка; чемпіон Європи з панкратіону Олег Бондар з села Гути. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus