«Ми низько вклоняємося за Перемогу!»

6 вересня 2016 року на Конотопщині відбулись урочистості присвячені 73-й річниці визволення Конотопщини від нацистських загарбників та з нагоди Дня міста Конотоп. Участь у заходах взяли  голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, депутати районної ради, ветерани.

З Днем визволення жителів Конотопщини привітали представники влади, побажали всім здоров’я, щоб кожен день життя був сповнений радістю та новими звершеннями, а добрі справи примножували велич рідного краю та держави.

На знак щирої подяки за ратні подвиги і сподвижницьку мирну працю ветеранам піднесли хліб-сіль на вишитому рушнику, а учні шкіл – вручили кожному ветерану букети живих квітів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні, а також в зоні проведення антитерористичної операції в наші часи на буремному Південному Сході України від спровокованої агресії Росії.

Учасникам заходу була представлена змістовна концертна програма за участю художніх колективів.

Наприкінці мітингу-реквієм керівники району і міста, підприємств, установ, громадських та інших організацій, місцеві жителі поклали корзини з квітами до підніжжя пам’ятника Слави, а ветерани – до стіни скорботи, на якій у мармурі висічені імена загиблих та до вічного вогню.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube