День села в Хижках Конотопського району

Прийшов Спас – бери рукавиці про запас. Так наші предки говорили про свято, яке 19 серпня відзначають християни. Воно символізує завершення літа та початок осені. Цього дня всі православні християни відзначають свято, яке в народі називають яблучним Спасом. Люди, за традицією, освячують перші плоди, в чому вбачається прославляння природи.

Саме на Спаса жителі села Хижки щороку урочисто відзначають День села. А за останні роки воно набуло особливої урочистості, адже в організації святкування їм щорічно допомагає депутат районної ради Анатолій Боярчук.

Жителі села привітали своїх земляків, односельців та гостей свята святковим короваями та соковитим медом, яким щорічно пригощають громаду бджолярі Хижків. Щиро подякували ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх мужність та перемогу у війні.

Голова районної ради Анатолій Боярчук привітав зі святом хижківців зазначивши, що найважливіше те, що Хижки - це село, де живуть працьовиті люди, і завдяки підтримці депутатів, спонсорів, село живе і буде жити.

На жителів села та гостей чекав святковий концерт. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus