День села в Хижках Конотопського району

Прийшов Спас – бери рукавиці про запас. Так наші предки говорили про свято, яке 19 серпня відзначають християни. Воно символізує завершення літа та початок осені. Цього дня всі православні християни відзначають свято, яке в народі називають яблучним Спасом. Люди, за традицією, освячують перші плоди, в чому вбачається прославляння природи.

Саме на Спаса жителі села Хижки щороку урочисто відзначають День села. А за останні роки воно набуло особливої урочистості, адже в організації святкування їм щорічно допомагає депутат районної ради Анатолій Боярчук.

Жителі села привітали своїх земляків, односельців та гостей свята святковим короваями та соковитим медом, яким щорічно пригощають громаду бджолярі Хижків. Щиро подякували ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх мужність та перемогу у війні.

Голова районної ради Анатолій Боярчук привітав зі святом хижківців зазначивши, що найважливіше те, що Хижки - це село, де живуть працьовиті люди, і завдяки підтримці депутатів, спонсорів, село живе і буде жити.

На жителів села та гостей чекав святковий концерт. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube