На Конотопщині урочисто відкрито відділення територіального центру

У селі Кошари Конотопського району урочисто відкрили відділення територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району, що є однією з основних складових системи соціального обслуговування громадян регіону.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Боярчук, керівництво райдержадміністрації, Кошарівський сільський голова Микола Йотка, громада села Кошари, ЗМІ.

З відкриттям нового приміщення відділення терцентру у його відвідувачів з'явилась можливість отримувати перукарські послуги, послуги з прання білизни та одягу. В центрі люди похилого віку матимуть нагоду в невимушеній атмосфері проводити дозвілля. 

«Ми завжди підтримували та будемо підтримувати пенсіонерів, інвалідів та одиноких громадян, адже вони потребують найбільшої нашої опіки та уваги - як моральної, так і матеріальної», - зазначив голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus