Ukrainian English Polish


На Конотопщині урочисто відкрито відділення територіального центру

У селі Кошари Конотопського району урочисто відкрили відділення територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району, що є однією з основних складових системи соціального обслуговування громадян регіону.

У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Боярчук, керівництво райдержадміністрації, Кошарівський сільський голова Микола Йотка, громада села Кошари, ЗМІ.

З відкриттям нового приміщення відділення терцентру у його відвідувачів з'явилась можливість отримувати перукарські послуги, послуги з прання білизни та одягу. В центрі люди похилого віку матимуть нагоду в невимушеній атмосфері проводити дозвілля. 

«Ми завжди підтримували та будемо підтримувати пенсіонерів, інвалідів та одиноких громадян, адже вони потребують найбільшої нашої опіки та уваги - як моральної, так і матеріальної», - зазначив голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus