День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни – на Конотопщині

Конотопці схилили голови перед святою пам’яттю полеглих, одночасно віддали шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.

У центрі с. Таранське Вирівської сільської ради біля Стели загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні. Поблизу пам’ятного знаку - поховання, де знайшли вічний відпочинок 27 воїнів часів Другої світової війни, останки яких вдалося знайти спільними зусиллями представників громадської організації «Останній Рубіж» та Сумського пошукового загону «Гвардієць».

Керівництво району, депутати районної ради, керівники установ і служб району з трудовими колективами, учнівська молодь, громадськість, вшанували пам'ять загиблих в Другій світовій війні покладанням квітів до Стели загиблим воїнам. У храмах району відбулись панахиди за загиблими.

Увесь світ завдячує нашому народу за хоробрість та героїзм, виявлені у боротьбі з нацизмом. Українці стали на захист своєї Батьківщини, мужньо боролися на всіх фронтах, кували перемогу в тилу, у партизанських загонах, у підпіллі на окупованій території. Ось чому в День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі бою, кого замучили у таборах, кого розстріляли у в’язницях, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

Тож низький уклін усім захисникам рідної землі!

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube