Працює громадська приймальня народного депутата України Миколи Лаврика

22 червня в Конотопському районі за дорученням народного депутата України Миколи Лаврика особистий прийом громадян провела помічник–консультант Ірина Колодна.

Такі виїзні прийоми для жителів Конотопського району здійснюються згідно з графіком у четверту середу щомісяця з 10 до 16 години. Усі бажаючі мали змогу поспілкуватися з помічником народного депутата, обговорити актуальні питання як колективного, так і особистого значення.

Зокрема Тернівський сільський голова Катерина Баран порушила питання про ремонт дороги державної власності сполученням с. Рокитне – с.Тернівка та центральної дороги в населеному пункті, а також ремонт доріг комунальної власності з твердим покриттям по селу.

Звернення Курилівського сільського голови Андрія Борисенка також стосувалося питання ремонту автомобільної дороги державної власності «Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Суліми».

При розгляді звернень заявникам надані аргументовані відповіді та роз’яснено порядок їх вирішення відповідно до чинного законодавства.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus