Працює громадська приймальня народного депутата України Миколи Лаврика

22 червня в Конотопському районі за дорученням народного депутата України Миколи Лаврика особистий прийом громадян провела помічник–консультант Ірина Колодна.

Такі виїзні прийоми для жителів Конотопського району здійснюються згідно з графіком у четверту середу щомісяця з 10 до 16 години. Усі бажаючі мали змогу поспілкуватися з помічником народного депутата, обговорити актуальні питання як колективного, так і особистого значення.

Зокрема Тернівський сільський голова Катерина Баран порушила питання про ремонт дороги державної власності сполученням с. Рокитне – с.Тернівка та центральної дороги в населеному пункті, а також ремонт доріг комунальної власності з твердим покриттям по селу.

Звернення Курилівського сільського голови Андрія Борисенка також стосувалося питання ремонту автомобільної дороги державної власності «Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Суліми».

При розгляді звернень заявникам надані аргументовані відповіді та роз’яснено порядок їх вирішення відповідно до чинного законодавства.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus