Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/Folder is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.Керівники Конотопського району радились і давали доручення

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/Folder is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

На Конотопщині підбили підсумки опалювального сезону 2015-2016 років та намітили завдання щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

На нараді в РДА крім цього питання також заслухали інформації щодо проведення комплексного медичного огляду працівників сільського господарства та населення Конотопського району у 2016 році, стану соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Цього ж дня керівники району на нараді вже з селищним та сільськими головами обговорили питання виконання законодавства щодо введення електронної системи державних закупівель через систему «ProZoro», стану проведення в районі призовної кампанії та набору військовослужбовців на службу за контрактом. Крім того розглянули варіанти вирішення проблеми співфінансування ремонту комунальних доріг в 2016 році за рахунок коштів різних бюджетів району. Разом з цим обговорили питання проведення ремонтних робіт в навчальних та медичних закладах району. На останок заслухали інформацію стосовно реєстрації та призначення допомог внутрішньо переміщеним особам.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

{gallery}2016/Folder{/gallery}

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus