Керівники Конотопського району привітали журналістів з професійним святом

Очільник Конотопської районної ради Анатолій Боярчук та голова районної державної адміністрації Микола Горбенко привітали колективи засобів масової інформації з професійним святом – Днем журналіста.

Керівники району побажали міцного здоров’я, особистого щастя, великих тиражів, поповнення глядацької і читацької аудиторії, подальших успіхів у досягненні нових висот журналістики та вручили грамоти за високий професіоналізм, конструктивне висвітлення актуальних питань соціально-економічного розвитку району, працівникам Конотопської районної газети „Сільські горизонти” та колективу "РТВ - Центр "Вежа".

Саме завдячуючи плідній співпраці керівництва району та засобів масової інформації, у районі на належному рівні організована робота щодо інформування населення про діяльність органів влади, забезпечено додержання прав громадян на отримання в установлені терміни достовірної інформації про діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Воно загальнонародне, тому що сьогодні інформація – це в умовах непростої суспільної ситуації справжня зброя. Слід віддати данину пошани журналістам – воїнам інформаційного фронту, які, як і наші солдати на передовій, боронять наш мир та європейське майбутнє України.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube