У Конотопському районі кожна дитина отримала за участь у святі маленькі призи та подарунки

У перший день літа в Конотопському районі відбулось районне свято «Майбутнє – це ми!», присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

На території Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» за сприяння керівництва Конотопського району, за участі депутатського корпусу районної ради та сільських рад, спільно з педагогічними колективами шкіл, працівниками відділу освіти та культури організовано і проведено різноманітні заходи. Територія навчального закладу перетворилась на велике дитяче містечко.

Зі святом та початком канікул привітали дітей керівництво району, які із неприхованою гордістю за підростаюче покоління нагородили грамотами і подарунками обдарованих дітей – учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, переможців районного конкурсу «Юні нащадки Малевича».

Для дітей цього дня працювали – ігровий, розважальний, спортивний і туристичний куточки, арт-, фото-, та Євро-майданчики. Діти взяли активну участь у конкурсах «малюнка на асфальті», танцювали, співали пісень, робили дитячий аква-грим, брали участь у спортивних естафетах та змагалися у різних інтерактивних іграх разом з улюбленими мультиплікаційними героями.

Кожна дитина отримала за участь у святі маленькі призи та подарунки.

Останнє оновлення на Середа, 01 червня 2016, 16:29

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube