Творчий звіт Конотопського району був яскравим і неповторним

У приміщенні МБК «Зоряний» відбувся заключний концерт обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвячений 25-й річниці Незалежності України, на якому звітували аматори району.

 

Славний історією і відомими іменами край, де одвічно живуть мужні, завзяті, волелюбні, добрі серцем і душею люди, які шанують і примножують народні традиції, плекають любов до України. Безмежно щедрий і милий серцю Конотопський район, велична і прекрасна земля козацької слави, гостинна і пісенна, багата на добрі здобутки. Знайомство з конотопським краєм розпочалося у фойє з виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Митців району привітали начальник управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник, очільник районної ради Анатолій Боярчук, голова районної державної адміністрації Микола Горбенко. Кращих аматорів сцени, клубних та бібліотечних працівників Конотопського району відзначили грамотами і подяками.

Свої творчі надбання в концертній програмі продемонстрували дитячі та дорослі колективи. Не можна виділити кращі номери у цьому захоплюючому видовищному дійстві, адже кожен з них - неперевершений. 

Яскраві виступи народних аматорських вокальних колективів «Козачаночка» Козацького СБК, народного аматорського інструментального ансамблю «Єзуч» Гружчанського сільського будинку культури, хорового колективу Сім’янівського СБК, вокальних гуртів «Дивограй» та «Співодари» районного будинку культури, дуету у складі Сергія Руденка та Ярослава Йотки, народного вокального ансамблю «Калинонька» Кузьківського СБК  вдало доповнили виступи берегинь народної пісні. Пісні у виконанні народних фольклорних колективів «Берегиня» Шаповалівського СБК, «Криниченька» Духанівського СБК, аматорських фольклорних колективів «Зоряниця» Кошарівського СБК та «Вербиченька» М.Самбірського СБК – це дійсно золотий скарб Конотопщини. Як завжди, окрасою концерту стали виступи вихованців зразкової дитячої вокальної студії «Самоцвіти Конотопщини» РБК.

У цей день вшанували пам’ять талановитого педагога, заслуженого працівника культури України Андроніка Кравчука, який дав путівку в життя багатьом талановитим дітям і жодного разу не зрадив своєму покликанню.

Зв'язок між минулим і сьогоденням, єдність поколінь, любов до отчого порогу, рідного краю – саме це стало лейтмотивом всієї концертної програми.

Голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук відзначив: «Готуючись до творчого звіту, вдало поєднали свої зусилля органи місцевого самоврядування та виконавчої влади, працівники закладів культури. Усі разом діяли на одну мету, і це спрацювало на достойний кінцевий результат».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus