У навчальних закладах Конотопського району пролунали останні дзвоники

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно сумне і радісне водночас.

Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників. Свято Останнього дзвоника відбулося в навчальних закладах Конотопського району.

Керівництво Конотопського району, депутати районної ради взяли участь у святі Останнього дзвоника і привітали педагогічні колективи навчальних закладів, учнів та батьків із закінченням навчального року.

З нагоди свята керівництво району побажали випускникам бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і перш ніж зробити відповідальний крок у доросле життя виважено поміркувати, бо від правильно прийнятого рішення залежатиме подальша доля.

Цього святкового дня у швидких й красивих вальсах, що знаменують початок нового життя і прощання зі школою, закружляли школярі, викликавши захоплення у вчителів, батьків, молодших учнів.

І ось урочиста мить – лунає останній дзвоник. Для вчорашніх дев’ятикласників почалося нове життя.

Атмосфера цього свята завжди по-особливому чуйна, хвилююча, трепетна. Було багато сказано щирих теплих слів, відзначено кращих учнів, подаровано безліч квітів.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 травня 2016, 16:07

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus