Депутати Конотопської райради висловились за незалежну комісію щодо розслідування резонансної справи

У роботі восьмої сесії Конотопської районної ради сьомого скликання взяли участь депутат Сумської обласної ради Іван Романюк, керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

До порядку денного пленарного засідання було включено для розгляду 39 питань. Депутати заслухали і затвердили звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету за 1 квартал 2016 року.

На сесії розглянули низку питань з прийняття міжбюджетних трансфертів у 2016 році із селищного та сільських бюджетів району до районного бюджету на галузь освіти, медичну сферу, соціальний захист. Затвердили в новій редакції статути окремих навчальних закладів. Унесли зміни до програми економічного і соціального розвитку та до районного бюджету на 2016 рік.

Після обговорення депутати затвердили районні комплексні програми: «Молодь Конотопщини» на 2016-2020 роки, «Правопорядок на 2016-2020 роки», районну програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які згідно із законодавством мають на це право, автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016 рік.

Виклали в новій редакції районні програми: «Освіта Конотопщини на 2016-2018 роки», «Створення належних умов для забезпечення надання якісних медичних послуг в лікувально-профілактичних підрозділах Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району на 2016 рік», «Зміцнення матеріально-технічної бази та розширення мережі відділень в складі територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району, які надають соціальні послуги незахищеним верствам населення на 2016 рік», «Забезпечення виконання Конотопською районною державною адміністрацією повноважень виконавчої влади та реалізації повноважень, делегованих Конотопською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Конотопського району на 2016 рік».

Розглянули депутати також земельні та майнові питання, затвердили список присяжних Конотопського міськрайонного суду Сумської області.

На останок народні обранці з ініціювали звернення до компетентних органів щодо факту поведінки заступника директора ДП "Конотопське лісове господарство", яка стала резонансною в соціальних мережах та зворушила всю громадськість Конотопського району. Подія стосується забиття зубра – тварини занесеної до Червоної книги.

 Слово тримав директор ДП "Конотопське лісове господарство", депутат районної ради Леонід Бут, який повідомив, що окремі громадські організації та політичні партії підігріваютья і блокують роботу підприємства чисельними перевірками. Депутати одностайно дійшли згоди, що дана особа не має жодного морального права обіймати посаду заступника директора ДП "Конотопське лісове господарство". Депутати Конотопської районної ради запропонували утворили незалежну комісію та направили листи у відповідні органи.

У день сесії відбулося навчання депутатів районної ради, селищного та сільських голів, де були розглянуті питання щодо компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску по загальнообов’язковому соціальному страхуванні, проведення в Конотопському районі призовної кампанії до лав Збройних Сил України, залучення громадян до громадських робіт з благоустрою населених пунктів Конотопського району тощо.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus