У Конотопському районі урочисто відкрито відділення терцентру

У селі Великий Самбір Конотопського району урочисто відкрито відділення територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району.

У заході взяли участь керівництво району, почесні гості з обласного центру - директор департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський та начальник відділу соціальних послуг департаменту Тетяна Марченко, громада села Великий Самбір, представники ЗМІ.

З відкриттям нового приміщення відділення терцентру у його відвідувачів з'явилась можливість отримувати перукарські послуги, послуги з прання білизни та одягу. В оснащеній кімнаті психологічного розвантаження люди похилого віку матимуть нагоду в невимушеній атмосфері проводити дозвілля. 

Загалом на сьогодні відділеннями територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району охоплено увагою 3437 особи.

«Підвищення рівня соціального забезпечення людей похилого віку є одним з основних завдань держави. Люди похилого віку своєю працею заслужили, аби на старість мати можливість якісного життя. Ми сьогодні повинні піклуватися про цих людей і допомагати їм», - зазначив голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук.  

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus