День вишиванки - в Конотопському районі

Щотравня третього четверга в Україні святкується всеукраїнське свято День вишиванки, свято національної єдності та солідарності. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

19 травня Конотопський район долучився до Всеукраїнського святкування. Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковими для нашої культури, тож це свято завжди чекають - бо то є свято української душі. Цього дня усі громади, дорослі, молодь і діти прийшли до установ, підприємств, шкіл та садочків у вишиванках, і цим підтвердили, що ми українці – єдина родина, яка цінує традиції своїх предків, бо без минулого немає майбутнього.

Не оминули своєю увагою таке свято й керівництво та виконавчий апарат Конотопської районної ради, які долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «День української вишиванки», одягнувши вишиванки в знак єдності. У рамках заходу був проведений флеш-моб «Вишиванка-вишиваночка».

Тож святкуймо день вишиванки, продовжуймо традиції нашого народу, пишаймося характерними вишиваними ознаками різних регіонів, адже знаємо – вишиванка є одним із символів України.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus