Соціальний захист учасників АТО влада Конотопщини тримає на постійному контролі

На часі в Конотопському районіробота територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг. Про підсумки проведеної роботи за відповідний період прозвітував на колегії РДА директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району Віктор Суятінов.

Для створення належних умов в забезпеченні якісного, повноцінного та ефективного надання різноманітних видів соціальних послуг незахищеним верствам населення, які проживають на території Конотопського району, пріоритетним у сфері соціального захисту є відкриття додаткових трьох відділень соціальної адаптації на території Великосамбірської, Кошарівської та Козацької сільських рад.

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Заїка. Вона акцентувала увагу на тому, що на відшкодування компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян, які згідно з законодавством мають на це право, селищною і сільськими радами району виділені значні кошти, проте Малосамбірська сільська рада погодилась надати лише частку коштів, Шаповалівська – узагалі відмовилась.

Начальник управління Держгеокадастру у Конотопському районі Ірина Сопрун повідомила про стан надання ділянок учасникам АТО. Потреба в наданні земельних ділянок учасникам АТО - 1298 га. Усього зарезервовано 356 га. Необхідно додатково зарезервувати земельних ділянок на площі 942 га. Враховуючи відсутність вільних земельних ділянок сільськогосподарського виробництва, забезпечити учасників АТО можливо тільки за рахунок суб’єктів господарювання (за їх згодою). Попередньо погодилися про передачу земель, які перебувають у користуванні ТОВ «Агро Поліс» на території Жовтневської сільської ради – 56 га та ТОВ «Юрівка» на території Михайло Ганнівської с/ради – 153 га. Але це не дасть цілком забезпечити учасників АТО ділянками, тому роботи в даному напрямку тривають. Питання задоволення потреб учасників антитерористичної операції у виділенні земельних ділянок районна влада тримає на постійному контролі.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube