Урочисте відкриття музею історії села Попівка

12 травня в Конотопському районі на базі Попівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", за підтримки голови Конотопської районної ради Анатолія Боярчука відбулось урочисте відкриття  музею історії села Попівка.

Ініціатором створення історико-краєзнавчого музею є учитель англійської мови Попівського НВК Маргарита Чепурна, яка має 56-річний педагогічний стаж, у 1973-1994 роках – депутат Верховної Ради СРСР, член комітету Верховної Ради з питань освіти та культури, нагороджена медаллю «Ветеран праці», відзнакою «Відмінник освіти України», багатьма грамотами за успіхи у педагогічній діяльності, активний громадський діяч.

Участь у врочистому заході взяли очільник районної ради Анатолій Боярчук, голова райдержадміністрації Микола Горбенко, сільський голова Сергій Савченко, педагогічний колектив та учні навчального закладу, гості, уродженці та жителі населеного пункту.

Серед почесних гостей на заході був присутній кандидат технічних наук, викладач Конотопського інституту СУМДу, автор 10 книг, за якими навчаються студенти вишів України, Микола Матвієнко.

У своєму вітальному слові голова районної ради Анатолій Боярчук зазначив: «Щоб по-справжньому пізнати свій рідний край, усвідомити, що ми – українці, молодому поколінню, необхідно вивчати його історію, мову, культуру, знати своїх земляків, які своєю невтомною працею, всім своїм життям розбудовують українську державу. І ми зробили перший крок, який дасть нам наснагу і надихне на відродження, кращих традицій рідного села».

Отець Георгій освятив музей історії села, щоб все, що діятиметься в ньому в подальшому, було завжди під Божим захистом.

У музеї представлені старовинні експонати, що розповідають про історію виникнення та видатних постатей села Попівка.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 травня 2016, 15:14

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus