Представники районної влади Конотопщини поздоровили ветеранів з Днем Перемоги

5 травня керівництво Конотопського району, депутат районної ради Микола Клінушин відвідали і привітали зі святом ветеранів, які пройшли через горнило Другої світової війни.

З синівською вдячністю і турботою посадовці від імені народного депутата України Андрія Деркача, депутата Сумської обласної ради Івана Романюка, голови Конотопської районної ради Анатолія Боярчука бажали сивочолим розчуленим Героям-визволителям здоров’я і довгих років життя, дякували за здобуту Перемогу, за стійкість і мужність, за те, що, пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі і помислів.

Завітавши у домівки ветеранів, представники районної влади, вручили учасникам бойових дій та інвалідам війни квіти і продуктові набори.

З нагоди 71-річниці Перемоги цього дня в населених пунктах Конотопського району були відвідані і вшановані 50 ветеранів.

«9 Травня – знаменний і близький кожному з нас день, - зазначив у привітанні до ветеранів війни голова районної ради Анатолій Боярчук. - Війна позначилась на долях багатьох мільйонів наших співвітчизників, залишивши глибокий слід в історії родини. Ви, дорогі ветерани, стійко, не шкодуючи життя, сил і здоров’я, день за днем кували Перемогу, з гідністю і незламною вірою переносили всі негаразди. Тож нехай на вашому обрії буде завжди ясно та сонячно, ваші серця наповняться радістю й гордістю, а у ваших домівках завжди панує мир».

Останнє оновлення на Вівторок, 10 травня 2016, 08:39

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus