Ukrainian English Polish


На Конотопщині працює громадська приймальня народного депутата України Миколи Лаврика

27 квітня 2016 року за дорученням народного депутата України – Миколи Лаврика особистий прийом громадян провела для жителів Конотопського району  помічник – консультант народного депутата України Ірина Колодна.

Такі виїзні прийоми в Конотопському районі здійснюються згідно з графіком у четверту середу кожного місяця з 10 до 16 години. Усі бажаючі мали  змогу поспілкуватися з помічником народного депутата, обговорити актуальні питання як колективного, так і особистого значення.

Зокрема, Пекарівський сільський голова Валерій Громико порушив питання встановлення автобусної зупинки на примиканні другорядної дороги з с.Пекарі до центральної траси  по руху маршруту рейсового автобуса м.Конотоп – м.Ромни. Звернення жителя с. Попівка стосувалося оформлення спадщини. Житель з с.Вирівка прийшов з листом від сільських жителів, розібратись в питанні демонтажу аварійних стовпів ліній електропередач, що проходять через земельні ділянки громадян.

Ще одна жителька району звернулась з проханням надати фінансову допомогу на лікування її онуки 2003 року народження. Встановлений діагноз - гострий лімфобластний лейкоз. 

При розгляді звернень заявникам надані аргументовані відповіді та  роз’яснено  порядок їх вирішення відповідно до чинного законодавства. Вирішення окремих порушених питань взято на  контроль.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus