На Конотопщині працює громадська приймальня народного депутата України Миколи Лаврика

27 квітня 2016 року за дорученням народного депутата України – Миколи Лаврика особистий прийом громадян провела для жителів Конотопського району  помічник – консультант народного депутата України Ірина Колодна.

Такі виїзні прийоми в Конотопському районі здійснюються згідно з графіком у четверту середу кожного місяця з 10 до 16 години. Усі бажаючі мали  змогу поспілкуватися з помічником народного депутата, обговорити актуальні питання як колективного, так і особистого значення.

Зокрема, Пекарівський сільський голова Валерій Громико порушив питання встановлення автобусної зупинки на примиканні другорядної дороги з с.Пекарі до центральної траси  по руху маршруту рейсового автобуса м.Конотоп – м.Ромни. Звернення жителя с. Попівка стосувалося оформлення спадщини. Житель з с.Вирівка прийшов з листом від сільських жителів, розібратись в питанні демонтажу аварійних стовпів ліній електропередач, що проходять через земельні ділянки громадян.

Ще одна жителька району звернулась з проханням надати фінансову допомогу на лікування її онуки 2003 року народження. Встановлений діагноз - гострий лімфобластний лейкоз. 

При розгляді звернень заявникам надані аргументовані відповіді та  роз’яснено  порядок їх вирішення відповідно до чинного законодавства. Вирішення окремих порушених питань взято на  контроль.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube