«Чорнобиль в серці України, а біль його на всій землі»

Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій.

З нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, 26-го квітня 2016 року в адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації відбувся концерт – реквієм. Керівництво Конотопського району привітали учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, вручивши грамоти і квіти.

Після урочистостей гості були запрошені на поминальний обід. Вони мали можливість розповісти про свої переживання, поділитися, чим живуть сьогодні, згадати ті далекі і неймовірно тривожні дні і ночі, коли брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Цього дня біля пам'ятного знаку «Жертвам аварії на ЧАЕС» представники районної влади, трудових колективів, молодь і безпосередньо учасники тих подій, взяли участь у мітингу за загиблими жертвами Чорнобильської катастрофи. На мітингу пройшла жалобна панахида, хвилиною мовчання вшанували жертв Чорнобильської катастрофи, поклавши корзини квітів до підніжжя пам'ятника загиблим чорнобильцям.

«У день пам'яті Чорнобилю я схиляю голову над подвигом звичайних людей. Наших мужніх земляків, якій прийняли виклик Чорнобильської катастрофи як особистий виклик. Тих, які пожертвували собою заради нас. Вони показали справжню любов до ближніх, до України. Вони заслуговують вічну повагу і вічну пам'ять», - зазначила заступник голови Конотопської районної ради Ірина Клігунова.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus