Очільники територіальних громад Конотопщини обговорили питання перевезення пільговиків

Одним з основних питань наради з сільськими головами Конотопського району стало врегулювання відшкодування витрат за перевезення громадян пільгових категорій. Тільки у Конотопському районі їх зареєстровано 8816 осіб.

Спочатку очільників територіальних громад поінформували про ситуацію, яка склалася в районі на маршрутах загального користування та запропонували спільно опрацювати шляхи вирішення.

Питання перевезення пільговиків та компенсація витрат перевізникам за ці послуги є одним із найпроблемніших, адже у Державному бюджеті на 2016 рік не передбачено коштів на відшкодування перевізникам витрат на здійснення пільгових перевезень. Для уникнення соціальної напруги, пов’язаної з відмовою у перевезенні пільгових категорій громадян, влада району намагається знайти оптимальне рішення. Саме тому вже вкотре проводиться спільне засідання задля з’ясування даного питання.

Учасники наради розглянули та опрацювали механізм і розрахунок обсягів субвенції з селищного і сільських бюджетів району до районного бюджету для компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування у внутрішньорайонному сполученні Конотопського району.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube