На Конотопщині закладено Алею пам’яті Героїв України

Громада Конотопського району активно долучається до створення Алей пам’яті Героїв України, в такий спосіб вшановуючи людей, які ціною власного життя захищали свободу і незалежність України, її територіальну цілісність і недоторканість.

Для створення Алеї на честь Героїв України Конотопський агролісгосп надав саджанці червоного дуба та червоної горобини, що символічно стануть живою пам’яттю героям.

14 квітня до закладання такої Алеї на території ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» долучились керівництво Конотопського району, депутати районної ради, ветерани, молодь. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з війни.

Дерева символізують життя і мир, до якого ми всі так прагнемо, тому висаджені деревця з року в рік зберігатимуть світлу пам’ять про тих, хто відстоював нашу незалежність, а Алея стане живим пам’ятником Героям України, які загинули за вільну та незалежну Україну.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus