День СНАУ в Конотопському районі

Помічник проректора з профорієнтаційної роботи Ніна Мельник розповіла про університет, про особливості вступної кампанії 2016 року, про закордонні практики та преференції, які отримують студенти.

Ніна Михайлівна також зазначила, що Сумський НАУ – найкращий університет в Україні, бо гарантує можливості не лише отримати престижну професію, а й відкриває світ для своїх студентів.

Доповідачі дали вичерпну інформацію про університет, умови вступу та навчання, проживання в гуртожитках, можливості духовного та фізичного розвитку та культурного відпочинку. Було ґрунтовно охарактеризовано всі спеціальності, за якими готують фахівців в університеті.

Велике захоплення і масу позитивних емоцій та щирі оплески викликали концертні номери художньої самодіяльності, підготовлені студентами СНАУ, які демонструвались під час заходу.

Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей, а тому молодь 11 класів Конотопського району із зацікавленістю узяла участь у «Дні СНАУ».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus