Конотопщина готується до весняної толоки

Для успішного проведення місячника благоустрою території Конотопського району сільські та селищний голови отримали від районної влади рекомендації щодо організації низки заходів для ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків і скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Сільські та селищний голова на нараді в райраді обговорили питання підтримки молоді, розвитку спорту на селі. Саме їм треба у себе організувати роботу з облаштування вуличних спортивних куточків із тренажерами, а також усіляко підтримувати місцеві футбольні команди.

Акцентовано увагу сільських очільників на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про те, що, починаючи з 4 квітня, для здійснення послуги з реєстрації місця проживання (перебування) та зняття з реєстрації місця проживання (перебування) жителям Конотопського району необхідно звертатися до відповідних виконавчих органів селищної та сільських рад.

За підсумками наради визначено першочергові проблеми та намічено шляхи їх вирішення. Надано відповідні доручення.

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2016, 12:01

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube