Конотопщина готується до весняної толоки

Для успішного проведення місячника благоустрою території Конотопського району сільські та селищний голови отримали від районної влади рекомендації щодо організації низки заходів для ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків і скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Сільські та селищний голова на нараді в райраді обговорили питання підтримки молоді, розвитку спорту на селі. Саме їм треба у себе організувати роботу з облаштування вуличних спортивних куточків із тренажерами, а також усіляко підтримувати місцеві футбольні команди.

Акцентовано увагу сільських очільників на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про те, що, починаючи з 4 квітня, для здійснення послуги з реєстрації місця проживання (перебування) та зняття з реєстрації місця проживання (перебування) жителям Конотопського району необхідно звертатися до відповідних виконавчих органів селищної та сільських рад.

За підсумками наради визначено першочергові проблеми та намічено шляхи їх вирішення. Надано відповідні доручення.

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2016, 12:01

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus