Ukrainian English Polish


Конотопщина готується до весняної толоки

Для успішного проведення місячника благоустрою території Конотопського району сільські та селищний голови отримали від районної влади рекомендації щодо організації низки заходів для ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків і скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Сільські та селищний голова на нараді в райраді обговорили питання підтримки молоді, розвитку спорту на селі. Саме їм треба у себе організувати роботу з облаштування вуличних спортивних куточків із тренажерами, а також усіляко підтримувати місцеві футбольні команди.

Акцентовано увагу сільських очільників на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про те, що, починаючи з 4 квітня, для здійснення послуги з реєстрації місця проживання (перебування) та зняття з реєстрації місця проживання (перебування) жителям Конотопського району необхідно звертатися до відповідних виконавчих органів селищної та сільських рад.

За підсумками наради визначено першочергові проблеми та намічено шляхи їх вирішення. Надано відповідні доручення.

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2016, 12:01

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus