У Конотопському районі «Співограй» збирає таланти

16 березня 2016 року у великий залі Конотопської райдержадміністрації відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співограй».

Свою майстерність та уміння продемонстрували  14  вокальних колективів навчально-виховних закладів Конотопського району. Конкурсна програма  проходила у трьох вікових категоріях. Колективи молодшої вікової категорії виконували 1 твір у музичному супроводі, а учні середньої та старшої вікових категорій  представляли два різнохарактерні твори, в тому числі «acapella».

Всі учасники відзначені дипломами за професійну підготовку та високу виконавську майстерність. За підсумками заходу визначено переможців.

Переможці захищатимуть честь Конотопського району на обласному етапі вищезазначеного конкурсу, який відбудеться 20 березня 2016 року. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus