Творчо відпочили на День Святого Валентина

День Святого Валентина нині стало для нашої молоді досить популярним святом як одне з найромантичніших. Готуються до нього заздалегідь: обирають подарунки, виготовляють валентинки - особливі листівки у формі сердечка для своїх друзів та близьких людей.

Глухівські бібліотекарі вирішили запросити до себе як дорослих, так і дітей на майстер-класи з виготовлення незвичайної валентинки. Адже зробити її своїми руками для дорогої людини – просто і приємно. 

Майстер-клас для молодших у дитячій бібліотеці супроводжувався розповіддю про те, як увійшло свято Валентина до нашої культури.

А у читальній залі Глухівської районної бібліотеки майстрині Лариса Курятнікова навчала плести гачком сердечка, а Наталія Галагуцька ділилась досвідом, як з фетру пошити чудові, яскраві валентинки. Всі старалися і у всіх вийшли гарні подарунки, бо вкладали частинку свого серця.

Потім, як завжди, було спілкування за чашкою чаю з запашним печивом, яке напекла одна з учасниць. Порадувала присутніх виставка–інсталяція «Любов, що водить сонце і світила». Усі мали можливість вибрати собі книгу чи журнал до смаку, а ще подякувати організаторам за можливість разом творчо відпочити.

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus