Ukrainian English Polish


На Глухівщині триває громадське обговорення Закону України «Про добровільне об'єднання громад»

Питання адміністративно-територіальної реформи в Глухівському районі дуже актуальне й тому триває обговорення, визначаються основні питання подальшого розвитку територій, планування роботи в умовах реформи.

Так, громадські слухання провели жителі Сопицької та Узицької сільської ради за участі голови районної ради Олександра Ткаченка та депутатів районної ради. Люди розглянули рішення сесії Вільнослобідської сільської ради про ініціювання створення Вільнослобідської об’єднаної територіальної громади в складі 19 сільських і 1 селищної рад. Говорили про децентралізацію, місцеве самоврядування у контексті адміністративно-територіальної реформи, очікування та перепони на шляху її впровадження, а також про утворення спроможної громади на території існуючого району з центром у с. Вільна Слобода, з фактичним перебуванням у м Глухів.

У результаті обговорення громади Сопицької та Узицької сільських рад вирішили приєднатися до об’єднання.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 березня 2017, 15:41

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus