Виїзд мобільного соціального офісу до селища Шалигине, що на Глухівщині

У складі мобільного соціального офісу під час виїзду до селища Шалигине взяли участь працівники мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради.

Мета заходу – надання соціальних послуг найменш захищеним категоріям населення за місцем їх проживання та перевірки якості надання соціальних послуг підопічним, що перебувають на обліку у відділенні соціальної допомогивдома, соціальними робітниками.

У смт. Шалигине функціонують чотири соціальні дільниці, де працює чотири соціальні робітники Світлана Полятикіна, Тетяна Абдульманова, Марина Давидова та Надія Милюкіна. Координує їх роботу та веде прийом громадян з надання різних видів соціальних послуг соціальний працівник Наталія Дрозач.

У виїзді мультидисциплінарної бригади брав участь й інспектор з пожежної частини, який провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з приводу пожежної безпеки, обстежив пічне опалення громадян похилого віку та роздав пам’ятки про правила пожежної безпеки.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus