Клуб зустрічей з цікавими людьми завітав у Полошки, що на Глухівщині

Виїзне засідання клубу зустрічей з цікавими людьми «Соняшник» Глухівської районної бібліотеки відбулося у с. Полошки.

У місцевому СБК за ініціативи завідувача сільською бібліотекою Надії Пустинник відбулася творча зустріч з поетом Олександром Понирко. Він народився в с. Полошки, працював у школі вчителем, грав у волейбольній і футбольній командах села, та нездоланна хвороба відібрала зір, і Олександру Пилиповичу довелося жити по-новому. Він починає писати вірші. Тематика Їх різноманітна, але, головне, в них звучить любов до рідного серцю села і України, тема патріотизму. Здивовані і горді були земляки, які довгі роки жили поряд і навіть не здогадувались наскільки Олександр Понирко талановита і неординарна людина.

Місцеві благодійники, такі, як директор ТОВ «Велетень» Надія Вайло, депутати районної ради Тетяна Савенко, Володимир Соломенний, член Національної спілки журналістів України Микола Єроха пообіцяли посприяти у видавництві першої книги творів Олександра Пилиповича.

Клуб «Соняшник» підготував для мешканців села відбірку творів митців Глухівщини, яку представила бібліотекар Ніна Шубнікова.

Полошківці цього дня мали нагоду почути й вірші Миколи Єрохи та його пісні у виконанні солістів Глухівського РБК Сергія Єрохи та Володимира Соломенного. А учасники народного вокальний жіночого ансамблю «Любава» прямо на сцені разом з автором розучили нову пісню про Полошки, за що отримали гарячі оплески.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus