Стартував районний огляд-конкурс шкільних самодіяльних колективів «Таланти твої, Глухівщино!»

З метою розвитку самодіяльної художньої творчості, підвищення естетичного, національно–патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, виявлення та подальшої підтримки обдарованих школярів району стартував традиційний огляд-конкурс шкільних самодіяльних колективів «Таланти твої, Глухівщино!»

З усіх куточків співучої, багатої талантами Глухівщини прибули юні дарування віком від 6 до 18 років, які демонстрували свої здібності у вокальному мистецтві. Усі вони мають велике бажання проявити себе і гідно відстояти честь своїх навчальних закладів. На районній сцені свої найкращі пісні дарували глядачам учасники з Некрасівського, Пустогородського, Сопицького, Суходільського, Дунаєцького, Полошківського, Сварківського, Кучерівського навчально-виховних комплексів та Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Уся конкурсна програма пронизана патріотичним ставленням до рідної землі, звеличенням неперевершеної краси української пісні, бажанням миру Україні. Кожен колектив, який з’являвся на сцені, – самобутній, креативний, оригінальний, слухаючи їх, вкотре переконуєшся – наш край багатий на талановитих, здібних та обдарованих дітей, які здобудуть у своєму житті не одну перемогу.

Огляд-конкурс триває. Переможці стануть учасниками заключного гала-концерту в рамках районного фестивалю обдарованої молоді «Наше майбутнє».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus