На семінар-нараді керівників-самоврядовців Глухівщини підбили підсумки недавніх виборів до місцевих рад

У залі засідань Глухівської районної ради під головуванням очільника районної ради Олексія Ткаченка та першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Картавого відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.

Розпочалася захід з низки питань. А саме, заступник голови районної ради Галина Стороженко проінформувала про підсумки проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. Зокрема повідомила про підсумки виборів депутатів Сумської обласної та Глухівської районної рад.

В обласній раді місто Глухів та Глухівський район будуть представляти депутати обласної ради Олег Бояринцев, Микола Деркач, Надія Вайло, Віктор Лисенко, Марина Коняєва, Андрій Божок.

Більш детально вона зупинилася на результатах виборів сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад. Жителі Шалигинської селищної ради віддали свої голоси Галині Матосовій, обравши її селищним головою, Студеноцьким сільським головою стала Галина Самойленко, головою Березівської громади – Надія Артеменко. Всі інші сільські та селищні громади виявили довіру колишнім обранцям.

Було обрано сім нових секретарів. Це - Олена Курган (Червоненська селищна рада), Олена Соловей (Баницька сільська рада), Ольга Романович (Бачівська сільська рада), Тетяна Марченко (Полошківська сільська рада), Оксана Лісненко (Студеноцька сільська рада), Людмила Кримова (Суходільська сільська рада), Тетяна Голікова (Фотовизька сільська рада).

У контексті з даним питанням голова районної ради Олексій Ткаченко привітав сільських, селищних голів та секретарів сільських та селищних рад з обранням, вручив спільні грамоти голови районної ради та районної державної адміністрації з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Головний редактор газети «Глухівщина» Тетяна Муковоз закликала всіх присутніх передплатити газету «Глухівщина» на 2016 рік.

Заступники начальників відділів прикордонної служби «Сопич» та «Шалигине» Роман Павловський та Денис Сидорук проінформували про тимчасові режимні обмеження в межах контрольованих прикордонних районів та попередили про випадки переправлення великої рогатої худоби, яка випасається в прикордонних межах, через кордон.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Дудкіна повідомила про функціонування центру надання допомоги учасникам АТО, який створений з метою оперативного розв’язання питань, з якими звертаються учасники АТО або члени їх сімей. На сьогодні через управління, крім компенсації розміру пільги організаціям, надавачам житлово-комунальних послуг, учасники бойових дій із числа учасників АТО забезпечуються: безоплатними санаторно-курортними путівками; безоплатним проходженням психологічної реабілітації в визначених на державному рівні реабілітаційних установах; безоплатним підвищенням професійної кваліфікації або набуття іншої робітничої професії; дровами відповідно до коштів, передбачених в обласній програмі соціального захисту населення.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий проінформував про підготовку та проведення Новорічних та Різдвяних свят. Зокрема він зупинивсь на привітанні та врученні подарунків дітям учасників АТО до Дня Святого Миколая.

Військовий комісар Глухівського об’єднаного військового комісаріату Олександр Хроль проінформував присутніх про умови проходження військової служби за контрактом.

Підсумки семінару підбили Олексій Ткаченко та Володимир Картавий.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube