Ukrainian English Polish


Представники місцевого самоврядування Великописарівщини допомогли маленькій землячці

До голови Великописарівської районної ради Дмитра Сипка звернулася жителька Ямного Тетяна Нікітенко із проханням про допомогу. Звернулася вона й до жителів Великописарівщини через районну газету «Ворскла».

Зробила це через матеріальну безвихідь і велике материнське бажання допомогти маленькій донечці Софійці, яка після року захворіла й лікарі встановили страшний діагноз — спинальну м’язову атрофію. Дівчинці, яка знаходиться в корсеті й пересувається на інвалідному візку, скоро п’ять років, вона допитлива, знає багато віршів, переказує казки, легко запам’ятовує англійську мову, вона надзвичайно комунікабельна й розповідає знайомим, що робитиме, коли хвороба відступить… І планів у Соні дуже багато.

На сьогодні дівчинці життєво необхідне дихальне обладнання (відкашлювач, апарат штучної вентиляції легень, відсмоктувач, кисневий концентратор тощо). Нове обладнання неймовірно дороге, та навіть таке, що було у вжитку (а це близько 90 тисяч гривень), для родини Нікітенків недосяжне, бо постійні витрати на підтримання здоров’я дівчинки не дають можливості зібрати додаткові кошти.

Бюджетні кошти на придбання вживаного обладнання використати неможливо, тому в районній раді, бажаючи таки допомогти землякам із Ямного, вирішили звернутися за допомогою до депутатів районної ради, до сільських голів. Відразу після озвучення відповідної інформації і завершення сесії районної ради сільські голови й депутати, які поспішали й не мали можливості стояти в чергах у банківських відділеннях, щоб перерахувати гроші на картку мами хворої дівчинки, уповноважили редактора районної газети «Ворскла» Олексія Пасюгу на збір благодійних коштів.

Слід відзначити, що й депутат Сумської обласної ради Олександр Будник, який був присутнім на сесійному засіданні, теж передав кошти на потреби хворої Софійки. Усього було зібрано понад п’ять тисяч гривень. І це тільки початок доброї справи, до якої долучаться й небайдужі жителі Великописарівського району. 

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus